Chris Jericho v rozhovoru pro ESPN prozradil, že jeho podcast s Deanem Ambrosem měl velký dopad i v zákulisí WWE.

Moxley (Ambrose) v tomto podcastu otevřeně kritizoval kreativní proces v WWE a popsal důvody, proč byl v této společnosti nešťastný a frustrovaný.

Rozhodně ale není jediný, jelikož Y2J prozradil, že další hvězdy WWE, které jsou zatím stále součástí této společnosti se nemohou dočkat příležitosti, kdy budou moct také promluvit.

„Slyšel jsem od mnoha lidí, kteří tam pracují: "Nemohu se dočkat, až udělám svou verzi podcastu za X měsíců.” uvedl Chris Jericho.

Zdá se, že další hvězdy WWE, které nejsou v této společnosti šťastné mají po svém odchodu v plánu promluvit o tom, jak to v WWE funguje, nebo přesněji nefunguje.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-06-01 14:08
tak a teraz Vincko už nepustí preč nikoho :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde