WWE Hall of Famer Kurt Angle na svém Facebooku opět odpovídal na otázky fanoušků. Podle očekávání nemohla chybět ani otázka týkající se jeho názoru na novou společnost AEW.

Angle odpověděl, že AEW bude podle něj úspěšná, ale zároveň si nemyslí, že by se tato společnost mohla pustit do reálného souboje s WWE.

„AEW je skvělá, ale je to WWE. WWE je monstrum.”

Angle připomněl společnosti jako WCW nebo TNA, které pozici WWE nedokázaly ohrozit. Zároveň ale Angle uvedl, že i když si nemyslí, že by tak globální společností jakou je WWE mohla AEW hrozit, tak dodal, že se může mýlit.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-06-02 21:01
Určitě to nebude hned, a ani se to stát nemusí, ale rozdíl mezi AEW a WCW je Khan, kterej má několikanásobně více peněz než má VINCENTKA
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde