Jon Moxley (Dean Ambrose) prozradil, jaký byl původní plán kreativního týmu WWE pro ukončení SummerSlamu 2018, a také to, kdo to všechno změnil.

Spisovatelé WWE připravili podle Moxleyho pro ukončení SummerSlamu skvělý plán, že poté, co Roman Reigns porazí Brocka Lesnara a získá tak Universal titul, přijde na scénu Brauna Strowman se svým Money in the Bank kufříkem, aby ho zpeněžil.

Zabránit tomu měli Seth Rollins a Dean Ambrose, takže SummerSlam měl skončit obnovením Shieldu. To se ale nestalo, protože jak Moxley prozradil, pouze hodinu před začátkem show přišel Brock Lesnar se svou představou, jak to má být a všechno změnil.

Vince McMahon se rozhodl, že plán, který měl kreativní tým se změní a použije to, s čím přišel Brock Lesnar.

Strowman tak přišel s kufříkem hned na začátku zápasu a před jeho koncem ho zničil Lesnar, pričemž jeho kufřík odhodil až na stage. Jeho nepozornost ale využil Reigns na to, aby mu následně v ringu nasadil Spear a vyhrál zápas.

K obnovení Shieldu tak došlo až o den později v pondělní show RAW.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
razoo razoo +11
#1 2019-06-03 11:39
pouze hodinu před začátkem show přišel Brock Lesnar se svou představou, jak to má být a všechno změnil :D :D :D
nečudoval by som sa keby Vince prenechal celú spoločnosť Lesnarovi :D :D
Jon Moxley sa teraz vyplače v AEW :) pritom treba vediet Že WWE ide dole vodou v poslednom čase... ale ten AEW ???? bez poriadnych príbehov,postáv sa ani nepribliží WWE :)
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde