John Moxley (Dean Ambrose) se po odchodu z WWE a svém debutu na AEW rozhodl v podcastu Chrise Jericha otevřeně promluvit o tom, proč nebyl v WWE šťastný.

Velkou kritiku si od něj zasloužil Vince McMahon, který podle Moxleyho v WWE vybudoval kreativní proces, který vůbec nefunguje a zabíjí celou WWE.

Wrestling Observer zveřejnil překvapivou informaci, že Vince McMahon v reakcí na tato vyjádření Moxleyho přiznal, že jejich kreativní systém nefunguje dobře a je třeba udělat změny.

Mnozí v zákulisí společnosti souhlasili se slovy Moxleyho a je přinejmenším překvapivé, že k ním patří i Vince McMahon. Otázkou ale zůstává, jaké změny udělá, pokud vůbec nějaké.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
TheSillus TheSillus +13
#2 2019-06-10 21:25
Cituji Nook:
Kreativní procesy fungujou docela dobře.. Stačí aby Vince zavřel hubu a nekecal odborníkům do práce.

Alebo odišiel a prenechal WWE niekomu inému napriklad Hunterovi!
Odpovědět
 
 
Nook Nook +23
#1 2019-06-10 19:23
Kreativní procesy fungujou docela dobře.. Stačí aby Vince zavřel hubu a nekecal odborníkům do práce.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.