Hodnocení placené akce WWE Super ShowDown čtenáři WrestlingWebu.

5 hvězdiček - 4.92% hlasů

4 hvězdičky - 14.75% hlasů

3 hvězdičky - 45.9% hlasů

2 hvězdičky - 16.39% hlasů

1 hvězdička - 14.75% hlasů

0 hvězdiček - 3.28% hlasů

Hodnocení nejlepšího zápasu na placené akci WWE Super ShowDown čtenáři WrestlingWebu.

Triple H vs. Randy Orton - 52.63% hlasů

Goldberg vs. The Undertaker - 20% hlasů

Finn Bálor (c) vs. Andrade - 12.63% hlasů

Roman Reigns vs. Shane McMahon - 4.21% hlasů

Seth Rollins (c) vs. Baron Corbin - 4.21% hlasů

Kofi Kingston (c) vs. Dolph Ziggler - 3.16% hlasů

Lars Sullivan vs. Lucha House Party - 2.11% hlasů

Braun Strowman vs. Bobby Lashley - 1.05% hlasů

50-Man Battle Royal Match - 0% hlasů

The Usos vs. The Revival - 0% hlasů

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2019-06-12 21:18
Cituji Dracarys:
někdo ty legendy v tom ringu prostě rád vidí

Já netvrdím že nevidím rád legendy v ringu ale když proti sobě dají do main eventu dvě takhle staré legendy tak je skoro jasné že to dopadne katastrofou. Rád uvidim Berg vs někdo mladší kdo mu pomůže s tím zápasem to samé Taker. Ale jak říkám nechápu jak někdo může reálně hlasovat pro Berg vs Taker tak moc že to skončí na druhém místě ten zápas byl strašný. A to mi nikdo nevymluví. Respekt oboum že do toho šli ale už na to nemají když tam nemají někoho mladšího.
Odpovědět
 
 
#2 2019-06-12 15:15
někdo ty legendy v tom ringu prostě rád vidí
Odpovědět
 
 
#1 2019-06-11 22:34
Jak někdo může hlasovat spíš pro Goldberg vs Taker oproti třeba Andrade vs Finn nebo Kofi vs Dolph to už mi fakt hlava nebere
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde