Placená akce WWE Extreme Rules se bude konat 14. července / júla a půjde o poslední placenou akci WWE před SummerSlamem.

Na stránce arény Wells Fargo Center, která bude tento event hostit došlo ke změně inzerovaných zápasů. Původně inzerovaný 2-on-1 Handicap Match - Roman Reigns vs. Shane McMahon & Elias byl změněn na 2-on-1 Handicap Match - Roman Reigns vs. Shane McMahon & Drew McIntyre.

AJ Styles, který tak měl mít původně zápas s McIntyrem je zatím bez soupeře.

Aktuálně inzerována karta pro PPV show WWE Extreme Rules na oficiální stránce arény Wells Fargo Center:

WWE Championship Triple Threat Match - Kofi Kingston (c) vs. Kevin Owens vs. Dolph Ziggler

WWE Universal Championship Tables Match - Seth Rollins vs. Baron Corbin

2-on-1 Handicap Match - Roman Reigns vs. Shane McMahon & Drew McIntyre

AJ Styles vs. TBA

Účast mají inzerovanou i tyto hvězdy: Becky Lynch, Randy Orton a Elias

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde