Jelikož se již během reklamních přestávek nesmí v ringu konat zápasy, uskutečnila WWE během včerejší show RAW několik kvízů s fanoušky.

Když se Sarah Schreiber ptala mladého fanouška na různé přezdívky, které měl přiřadit k hvězdám WWE, dostala se do tohoto výběru i přezdívka „Best In the World”.

Tuto přezdívku používat v současnosti Shane McMahon, ale fanoušek odpověděl CM Punk, což samozřejmě vyvolalo bouřlivé ovace v aréně a skandování jména bývalé TOP hvězdy WWE.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Ross Ross -2
#2 2019-06-28 21:32
Bože už je to unavný..CM Punk mrdá celou WWE i její fanoušky a oni ho stále "milují" to je jako kdyby židi chtěla podpis od hitlera...CMPun se zachoval jako největší arogantní čůrák a já osobně nikdy neshledal, že by byl nějak vyjímečný v ringu, možná na mike měl dobré proma ok, ale to už dnes umí hodně hvězd. Je to neuctivý k těm hvězdám co v ringu zrovna potí krev, dřou prdel a nějákej troll zkurvenej si neodpustí skandování jméno člověka co tu společnost i celý jeho koncept zradil a plive na něj. Už je to trapný, nudný a ubohý
Odpovědět
 
 
Nuckson Nuckson +11
#1 2019-06-25 18:49
Tak to je pán smi5
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde