Rusev se objevil na placené akci Super ShowDown jako účastník Battle Royal zápasu, ale jinak se v WWE neobjevuje.

Wrestling Observer tvrdí, že jeho kontrakt by měl v dohledné době vypršet a je možné, že odejde. V WWE není šťastný a uvědomuje si, že společnost pro něj nemá žádné větší využití.

O jeho služby bude mít určitě zájem AEW i NJPW, kde by podle WO mohl určitě dostat na dobrou pozici.

V AEW by zřejmě nedosáhl úrovně jako Moxley nebo Jericho, ale mohlo by se mu tam dobře dařit.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Liborwwe Liborwwe +10
#5 2019-06-25 17:15
Rusev byl od začátku jeden z mých nejoblíbenějšíc h wrestlerů jeho feudy s Jackem Swaggerem,Marke m Henrym a pak Jonem Cenou(flag match) patřily k tomu nejlepšímu Rusev byl unstoppable force nechápu jak jeho talent mohli takhle zahodit z ročního win streaku na jobbera.Tohle je problém wwe než budovat známé charaktery,tak budou pořád strkat lidi z nxt místo toho aby z nxt udělali plnohodnotný roster(tak jak to vnímá většina fanoušků) a ne jen přípravku na hlavní roster pak člověk sleduje půl roku proma na wrestlery jako EC3,Lars Sullyvan jak sou to world class wrestleři co otřesou hlavním rostrem dojdou tam mají jeden západ Vince o ně ztratí zájem ale stejně je tam pořád cpe na úkor hlavních hvězd.
Odpovědět
 
 
#4 2019-06-25 16:27
Proč by tam nemohl být za TOP hvězdu hlavně jako HEEL charakter, ale doufám, že tam půjde bez LANY ta se mi tam vůbec nehodí raději kdyby byl solo.
Jinak jsem už psal kolem WrestleManie končí RKO kontrakt dostal nový kde měl dostat nejvíce peněz tudíž nejepší kontrakt v kariéře, ale nepodepsal, a taky je jeden z mála kterého sere kreativní svoboda. On kdyby přišel do AEW jako heel tak se po.... ještě LegendaryKick
Zajímá mě do kdy má Samoa Joe kontrakt tam taky nevěřím, že je šťastný
Odpovědět
 
 
Alba Alba +12
#3 2019-06-25 15:58
Keď mal run ako US champ, tak až do WM to bola topka a fandil som mu, potom feud so Cenom a šlo to dole z kopca :(
Odpovědět
 
 
#2 2019-06-25 15:49
Vždyť ať jde.... aby se tituly točili pořád mezi 3 lidi to je zlo
Odpovědět
 
 
THEBEAST THEBEAST +24
#1 2019-06-25 15:34
Aby tam nakonec neodešli všechny TOP hvězdy a celá WWE celá nešla do prdele.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.