Undertaker se nečekaně vrátil v pondělní show RAW a zapojil se do feudu Romana Reignse se Shanem McMahonem a Drewem McIntyrem.

WWE už oznámila zápas Undertaker & Roman Reigns vs. Shane McMahon & Drew McIntyre pro placenou akci Extreme Rules. Server WNW tvrdí, že návrat Undertakera je odpověď Vince McMahona na slabou sledovanost TV shows, a extrémně nízký zájem fanoušků o placenou akci Stomping Grounds.

Vince se rozhodl povolat jednu ze svých největších legend, aby se při placené akci Extreme Rules neopakovala situace s placenou akcí Stomping Grounds, kdy WWE nedokázala zaplnit ani polovinu arény.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Romario Romario +1
#4 2019-06-27 23:53
To už fakt v prdeli dámy a pánové.Už mně to přijde jak u nás.Nevíte koho nacpat,dejte tam Karla Gotta :D Stará legenda která je ráda,že za prachy tam ještě něco předvede jde do tohohle ultra matche na Extreme Rules.To bude zas extrémů až z toho začnou brzo bolet oči.Přesně kvůli těmhle matchům se Vince chytá,že mu jména prostě udělají byznys.Nejhorší je,že mu to vychází :D
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +5
#3 2019-06-26 22:22
To je tím, že Vince neumí uklidnit atmosféru a neumí se přizpůsobit dnešním trendu.
Odpovědět
 
 
Donnie Donnie +15
#2 2019-06-26 18:19
Jo, já vím, že WWE je show a Undertaker legenda, ale můžete mi říct, proč by se měl Drew, dvoumetrovy hovado v nejlepších letech, bát 50letýho dědy?
Odpovědět
 
 
#1 2019-06-26 17:22
kDYBY VINCE UMĚL S WRESTLERŮ VYBUDOVAT NOVÝ TAKERY , TAK BY NEMĚL TAKOVEJ PROBLÉM. MÍSTO TOHO JE VŠECHNY AŽ NA ROMANA POHŘBÍVÁ.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde