Undertaker se nečekaně vrátil v pondělní show RAW a zapojil se do feudu Romana Reignse se Shanem McMahonem a Drewem McIntyrem.

WWE už oznámila zápas Undertaker & Roman Reigns vs. Shane McMahon & Drew McIntyre pro placenou akci Extreme Rules. Server WNW tvrdí, že návrat Undertakera je odpověď Vince McMahona na slabou sledovanost TV shows, a extrémně nízký zájem fanoušků o placenou akci Stomping Grounds.

Vince se rozhodl povolat jednu ze svých největších legend, aby se při placené akci Extreme Rules neopakovala situace s placenou akcí Stomping Grounds, kdy WWE nedokázala zaplnit ani polovinu arény.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Romario Romario +1
#4 2019-06-27 23:53
To už fakt v prdeli dámy a pánové.Už mně to přijde jak u nás.Nevíte koho nacpat,dejte tam Karla Gotta :D Stará legenda která je ráda,že za prachy tam ještě něco předvede jde do tohohle ultra matche na Extreme Rules.To bude zas extrémů až z toho začnou brzo bolet oči.Přesně kvůli těmhle matchům se Vince chytá,že mu jména prostě udělají byznys.Nejhorší je,že mu to vychází :D
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +5
#3 2019-06-26 22:22
To je tím, že Vince neumí uklidnit atmosféru a neumí se přizpůsobit dnešním trendu.
Odpovědět
 
 
Donnie Donnie +15
#2 2019-06-26 18:19
Jo, já vím, že WWE je show a Undertaker legenda, ale můžete mi říct, proč by se měl Drew, dvoumetrovy hovado v nejlepších letech, bát 50letýho dědy?
Odpovědět
 
 
#1 2019-06-26 17:22
kDYBY VINCE UMĚL S WRESTLERŮ VYBUDOVAT NOVÝ TAKERY , TAK BY NEMĚL TAKOVEJ PROBLÉM. MÍSTO TOHO JE VŠECHNY AŽ NA ROMANA POHŘBÍVÁ.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.