WWE jmenovala Erica Bischoffa a Paula Heymana za výkonné ředitelé, přičemž oba budou přímo podřízení Vincu McMahonovi.

Bischoff bude výkonný ředitelem v show SmackDown Live, zatímco Heyman bude stejnou pozici zastávat v RAW. Jde o funkce na plný úvazek.

Podle Sports Illustrated jde o jeden z hlavních kroků, jakým chce WWE docílit odišnosť RAW a SmackDownu, aby obě shows měly svou indentitu a byly okamžitě rozpoznatelné pro jejich styl zápasů a příběhů.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
P P +5
#2 2019-06-27 23:44
Stejně to bude pořád stejný, protože Vince má pořád hlavní slovo.
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +10
#1 2019-06-27 16:44
Vince nemá rád Bishoffa, ale on věděl, že i když někoho nemusí, tak potřebuje pro WWE, že dá sympatie stranou, proto byl Bishoff mezi léty 2002-2005 jako manažer RAW a přípežitostně později v WWE
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.