Roman Reigns se sice vrátil po boji s leukémií do ringu WWE, ale zatím stále není ve 100% stavu.

Tvrdí to zdroj z WWE, podle kterého Roman Reigns stále není schopen pracovat na plný úvazek. Objevuje se sice poměrně pravidelně v TV, ale je stále v režimu ochrany.

Proto je zařazován především do týmových zápasů, nebo kratších zápasů.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nexxt Nexxt +2
#1 2019-07-21 15:05
A div sa svete, keď sa netočí celá show okolo neho a nie je napchávaný ľuďom do krku, je z neho celkom znesiteľný wrestler. Krásny príklad že menej je niekedy viac. Toto je zatiaľ pre tento čas ideálne množstvo času, ktoré by mal Roman dostávať, i keď je stále na škodu že taký nezmyselný storyline čo nič neznamená je často v main evente.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde