Seth Rollins přišel na placené akci Extreme Rules o Universal titul, ale už na SummerSlamu bude mít příležitost titul opět získat.

Zatím se zdá, že po SummerSlamu má WWE v plánu jeho feud s Drewem McItnyrem. Včera jsme vás totiž informovali, že WWE inzeruje pro placenou akci Hell in a Cell zápas Seth Rollins vs. Drew McIntyre.

Tento zápas je inzerován i pro některé Live Eventy před placenou akcí Hell in a Cell. To může být náznak, že po SummerSlamu bude mít Rollins feud s McIntyrem.

Otázkou ale zůstává, jestli to bude feud o Universal titul, nebo ponechá WWE titul v držení Brocka Lesnara.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
razzo razzo 0
#3 2019-07-21 23:14
pane boze ze to este niekoho bavi,feud s Drewom...sak sme so videli uz asi 1000 krat...a jasne ze Universal titul ostane u Brocka :) zase si mozte chytat nervy u klávesnici :D :D hlupáci...
Odpovědět
 
 
#2 2019-07-21 22:27
Jasně ze WWE už nechá titul lesnerovi a tim pohřební WWE začíná.
Odpovědět
 
 
#1 2019-07-21 20:40
Ja doufam ze ho ziska zpatky, nechapu proc ho ten dedek zase dal Lesnarovi ktery ho bude obhajovat jednou maximalne dvakrat za rok....
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde