WWE dost nečekaně oznámila, že 27. července / júla se uskuteční speciální Live Event „Smackville”, který se bude vysílat jako exkluzivní show na WWE Network.

Důvodů pro uskutečnění tohoto eventu měla WWE údajně hned několik, ale jeden z hlavních je ten, aby si otestovala, co všechno je potřeba pro uskutečnění speciálního eventu vysílaného na WWE Network za tak krátkou dobu.

Cílem WWE je zřejmě zjistit, za jakou nejkratší dobu je schopna zrealizovat neplánovaný speciální event pro WWE Network. Mnozí věří, že to souvisí s AEW.

WWE má totiž údajně v plánu nasadit proti AEW neohlášené eventy, na kterých bude docházet ke změnám držitelů titulů a různým překvapením.

Aktuální karta pro Smackville:

• WWE Championship Triple Threat Match - Kofi Kingston (c) vs. Samoa Joe vs. Dolph Ziggler

• IC Championship Match - Shinsuke Nakamura (c) vs. Finn Bálor

• Speciální hudební vystoupení Eliase

• SmackDown Womens Championship Triple Threat Match - Bayley (c) vs. Charlotte Flair vs. Alexa Bliss (w/ Nikki Cross)

• SmackDown Tag Team Championship Match - The New Day (c) vs. ???

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nook Nook +2
#2 2019-07-22 20:10
Hlavne, že ještě dva týdny zpět měli všichni plnou držku keců, jak jim je AEW ukradené a není to žádná konkurence.
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky -1
#1 2019-07-22 17:44
Teď čtu, že v WWE byl nápad přivézt zpět Russa do WWE, ale byl rychle odmítnut, že je považován za bahno.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde