Debut SmackDownu Live na televizní stanici FOX Sports 1 se blíží, protože premiérova epizoda se bude vysílat už 4. října / októbra.

S tímto velkým přesunem se očekává, že roster modré show bude výrazně posílen. Do modré show možná zamíří i NXT ženská šampionka Shayna Baszler.

Právě ji by údajně chtěli lidé z televizní stanici FOX ve SmackDownu Live. Dave Meltzer už před nějakým časem informoval, že Baszler bude pravděpodobně v dohledné době přesunuta do hlavního rosteru.

Je proto možné, že jejím domovem se stane roster modré show na stanici FOX.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rocky Rocky -2
#1 2019-07-22 21:26
Zrovna čtu od Pricharda, že někdo Vinckovi navrhl vrátit do WWE Russa, když se zákulisní legendy vrací a za zásluhy v době attitude. Rychle byl odmítnut, že WWE ho považuje za bahno, že pro některé škoda a pro některé úleva, že pokud se Vince s Russem neusmíří za rok 1999 (že Russo se dozvěděl, že se zavádí SD a tím pádem nevidí svou rodinu, možná chtěl i větší plat), tak se nikdy nevrátí.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde