Tým Little Big (Alexa Bliss & Braun Strowman) velmi dobře fungoval v show WWE Mixed Match Challenge, přičemž někteří fanoušci by je rádi viděli opět spolu v ringu.

V nedávném rozhovoru prozradila Alexa Bliss, že i ona by velmi ráda tuto spolupráci obnovila, protože to byla zábava.

Dokonce navrhla, že právě Team Little Big by mohl být opravdovou výzvu pro Setha Rollinse a Becky Lynch.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
NGU NGU +4
#1 2019-08-11 21:08
NO jedine pre Setha a Becky alebo by im narychlo vytvorili superov lebo zatial neni tolko mixed tag timov. Aj ja sa priklanam k tomuto ale mohla by už konečne dostat faceturn myslim ža aj fans by ju uvitali ako face a naviac ked sa vrati Banks ako heel tak by to bodlo celkom dobre. Aj by konečne našli sposob akym by sa Braun konečne dostal na obrazovky
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde