Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show RAW.

Už jsme vás v předchozím článku informovali, že Sasha Banks se vrátila a měla fyzickou konfrontaci s Becky Lynch.

Jak je vidět v tomto videu, během útoku železnou židličkou zasáhla Sasha Banks zezadu hlavu Becky Lynch. Údery židlí do hlavy jsou v WWE zakázané.

Becky Lynch zatím nereagovala na tento útok a nejsou k dispozici žádné informace o jejím možném zranění, ale s největší pravděpodobností bude muset absolvovat vyšetření, zda neutrpěla otřes mozku nebo jiné poranění hlavy.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-08-13 11:59
Jojo další ještě aby ji VINCENTKA nedal hned titul, protože vyplakávala. Snad zase někomu neukončí kariéru jako Paige. Ona a Nia Jax by měli přestat zápasit pro dobro ostatních
Odpovědět
 
 
1 1 +7
#1 2019-08-13 10:52
Jen co se vrátí, tak zase někoho zraní. Měla by být v tag teamu s Nia Jax.. smi5
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde