Hodnocení placené akce WWE SummerSlam čtenáři WrestlingWebu.

5 hvězdiček - 11.39% hlasů

4 hvězdičky - 35.44% hlasů

3 hvězdičky - 35.44% hlasů

2 hvězdičky - 8.86% hlasů

1 hvězdička - 2.53% hlasů

0 hvězdiček - 6.33% hlasů

Hodnocení nejlepšího zápasu na placené akci WWE SummerSlam čtenáři WrestlingWebu.

Brock Lesnar (c) vs. Seth Rollins - 44.55% hlasů

Finn Bálor vs. Bray Wyatt - 19.09% hlasů

Kevin Owens vs. Shane McMahon - 7.27% hlasů

Kofi Kingston (c) vs. Randy Orton - 6.36% hlasů

Trish Stratus vs. Charlotte Flair - 6.36% hlasů

Goldberg vs. Dolph Ziggler - 5.45% hlasů

AJ Styles (c) vs. Ricochet - 5.45% hlasů

Becky Lynch (c) vs. Natalya - 4.55% hlasů

Drew Gulak vs. Oney Lorcan - 0.91% hlasů

Bayley (c) vs. Ember Moon - 0% hlasů

Alexa Bliss & Nikki Cross (c) vs. The IIconics - 0% hlasů

Apollo Crews vs. Buddy Murphy - 0% hlasů

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.