Bill Goldberg byl hostem v podcastu Bookera T, kde se vyjádřil i k jeho nepovedenému zápasu s Undertakerem na placené akci WWE Super ShowDown v Saúdské Arábii.

Rázně poznamenal, že se nebude omlouvat a ničeho nelituje. Tvrdí, že do zápasu s Undertakerem by šel i kdyby mu bylo 22, 52 nebo 102 let. Nešlo pro něj o to, kde se tento zápas koná, ale že šlo o Undertakera, jediného soupeře, se kterým opravdu chtěl zápasit, ale neměl dosud možnost.

To, že sám sebe v ringu knokautoval byla nešťastná situace, protože šel do tohoto spotu tvrději, než měl, ale stalo se.

Někteří kritizovali rozhodčího, že měl tento zápas ukončit, Goldberg ale prozradil, že rozhodčí se ho 15krát zeptal, jak se cítí a zda je schopen pokračovat. Pokaždé mu dal jinou odpověď, protože vždy když se zeptal, tak se cítil jinak.

Po SummerSlamu se spekuluje, jestli šlo o jeho definitivní konec kariéry. Zdá se, že bývalá ikona WCW v tom nemá jasno.

Na jednu stranu odpověděl, že neukončil kariéru a není v důchodu, ale zároveň dodal, že pokud by se už nikdy do ringu nevrátil, nebude mu to vadit a bude spokojen s tím, jak odešel.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde