Sledovanost pondělní show RAW byla 2 130 000 diváků, což je 15% pokles oproti minulému týdnu, kdy červenou show sledovalo 2 507 000 diváků.

Jde zároveň o druhou nejnižší sledovanost červené show od 10. června / júna. Tato epizoda show RAW byla první v rámci nové sezóny NFL, která musela s touto silnou konkurencí bojovat o diváky.

Když došlo loni na začátku sezóny k prvnímu souboji RAW vs. NFL, tak sledovanost červené show byla 2 740 000 diváků, což znamená, že letos zaznamenala WWE se svou pondělní show 22,26% pokles.

Sledovanost vysílacích hodin:

1. hodina - 2 362 000 diváků

2. hodina - 2 183 000 diváků

3. hodina - 1 845 000 diváků

RAW byl 11. nejsledovanější pořad na kabelovce a pátý v demografické skupině 18 až 49 let.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
End End +3
#1 2019-09-11 13:12
A oni se stále diví když je to už o ničem bez pořádných příběhu atd
. Vždyť je to úplná nuda.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „CLASH19” a získáte slevu 25% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde