Sasha Banks byla po prohře na WrestleManii 35 frustrovaná a odmítla pokračovat. Nakonec se do WWE vrátila a v nedávném rozhovoru prozradila, proč po WM 35 odešla.

V rozhovoru pro WFNZ Show uvedla své důvody, proč se rozhodla po WrestleManii 35 odejít a nějaký čas být mimo WWE.

„Dělám to sedm let bez přestávky. Lidé potřebují udělat krok zpět, přehodnotit své životy, ošetřit své duše a mysl. Jsem zpět a lepší než kdykoliv předtím. V neděli budu mít zápas o titul, takže si myslím, že jsem tím udělala docela dobře pro sebe.”

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
simla5 simla5 +6
#2 2019-09-12 17:13
Hromada lidí tam roky dře a nikdy nedostanou příležitost jakou si zaslouží a stejně tam chodí a skvěle odvádí svoji práci. Takovej Ziggler nebo Cesaro by mohli vyprávět. Přijde mi neskutečně nefér, kde tahle osoba teď je. WWE během posledních let pohřbila hromadu hvězd za mnohem míň, než co předvedla Banks. Je pěkně ubohý, že ji WWE nechala si vydupat a vybrečet lepší pozici a to ještě když špatnou pozici rozhodně vůbec neměla, stydět by se ovšem měla hlavně ona...
Odpovědět
 
 
Nook Nook +11
#1 2019-09-12 12:29
Libí se mi, jak vždycky, když se jí na tohle někdo zeptá, tak odpoví něco jiného než minule..
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde