Tento týden došlo k historicky prvnímu televiznímu souboji NXT vs. AEW ve středu večer. Jasným vítězem tohoto souboje se stala debutová show AEW.

Sledovanost NXT byla tento týden 891 000 diváků, což je zatím nejméně od přesunu na USA Network. Premiérova epizoda žluté show na USA Network dosáhla sledovanost 1 179 000 diváků. NXT byl desátý nejsledovanější pořad na kabelovce a dvacátý sedmý v demografické skupině 18-49 let.

Premiérovou epizodu show AEW Dynamite sledovalo 1 409 000 diváků, což je o 58% více, než dosáhla show NXT. AEW byl druhý nejsledovanější pořad na kabelovce a šestnáctý v demografické skupině 18-49 let.

V případě AEW jde o debutovou epizodu, takže zvýšený zájem se dal očekávat. Otázkou ale bude, zda si takovouto sledovanost dokáže udržet dlouhodobě. Na totéž poukázala i WWE, která oficiálně poblahopřála AEW k úspěšnému debutu, ale zároveň dodala, že jde o maratón a ne sprint.

„Gratulujeme společnosti AEW k úspěšné premiéře. Skutečnými vítězi tohoto televizního souboje NXT na USA Network a AEW na TNT jsou fanoušci, kteří mohou očekávat, že středy večer budou divokou jízdou, protože jde o maratón, ne sprint na jednu noc.”

Pondělní show RAW na USA Network dosáhla sledovanost 2 571 000 diváků. Vysokou sledovanost očekává WWE i od dnešního SmackDownu na televizní stanici FOX.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#4 2019-10-07 00:43
Nejvíc mě sere,že tyhle dvě společnosti,kdy by byly spolu,tak sleduji nejlepší wrestling,který je mezi indy a komercí.AEW když vidím,tak koukám na TNA v dobách její slávy,která přesně to stejný dělala a po tolika letech dopadla velmi špatně.Malinko se bojím,že tohle přesně nastane za pár let u AEW.Pravda ty lidi okolo a Cody Rhodes tomu dává hrozně moc,ale to Dixie Carter taky a to byla komedie o tom,kdo nedostal zapleceno,plno radikálních změn,jiná televize a nábor vypadlých hvězd z WWE.Hrozně moc přeju AEW úspěch.Klidně bych nabral i z Impactu pár wrestlerů,z indy scény,klidně NXT a mám blaho.Protože WWE sleduji jen proto,že se ukáže The Rock či Brock Lesner někoho zválcuje.Vlastn ě tohle vždycky Vince chtěl :)
Odpovědět
 
 
Rosťa Rosťa -4
#3 2019-10-05 02:52
Cituji Nook:
Přesouvají hvězdy z Main Rosteru zpět do NXT, samotný NXT vysílají stejně jako AEW a pak jim ještě sarkasticky poblahopřejou.. Ale hlavně, že "AEW pro nás není konkurence a vůbec nás to nezajímá"


Jen pro info, Bálor bojoval půl roku o to aby mohl zpět do NXT, nejde o přesun kvůli sledovanosti. On tam chtěl kvůli časovému rozvrhu. A AEW NENÍ ani zdaleka konkurence pro WWE protože porovnávat největší společnost s nováčkem je jako porovnávat Arianu Grande s Madonnou...Takž e Hype možná slušný ale na jak dlouho? krom toho, 80% wrestlerů, kteří dávají show AEW sledovanost jsou z WWE takže....a můj osobní názor a pohled na AEW? (dal jsem mu šanci i když jsem loajální WWE) asi po 10 minutách jsem začal přetáčet a pak to musel už prostě přepnout, nuda, trapný sell a arogance ze strany Omegy mě jen utrvdila v tom, že ať je Vince jaký chce tak WWE je, byla a bude vždycky top. To že WWE momentálně řeší sledovanost je jen dobře pro zlepšení podmínek pro hvězdy ale nijak to neubírá na kvalitě show, naopak. WWE má za ty roky tolik za sebou že aby AEW mohla vůbec zaujmout, měla by se na trhu udržet aspoň 10 let a vybudovat si svoje top hvězdy a mít takový dosah a merch aby mohla "lízat" aspoň paty WWE
Odpovědět
 
 
#2 2019-10-04 23:27
Jsem velmi rád za AEW, jen se bojím, že Vince to neunese, pokus bude AEW pořád sledovanější a začne se srát do NXT, což bude konečná pro tak skvělou show jako je NXT.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +12
#1 2019-10-04 12:38
Přesouvají hvězdy z Main Rosteru zpět do NXT, samotný NXT vysílají stejně jako AEW a pak jim ještě sarkasticky poblahopřejou.. Ale hlavně, že "AEW pro nás není konkurence a vůbec nás to nezajímá"
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SURVIVOR19” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde