Už jsme vás informovali, že Jeff Hardy, který je aktuálně mimo ring kvůli operaci kolena byl opět zatčen. Důvodem byla jízda pod vlivem alkoholu.

Stalo se tak ve čtvrtek v Moore County v Severní Karolíně. Policie dostala tip na neopatrného a bezohledného řidiče. Policejní hlídka našla vozidlo zaparkované před obchodem s alkoholem.

Jeff Hardy vyšel z obchodu s krabicí piva, nasedl do auta a odjel. Po krátké jízdě ho policisté zastavili. V policejní zprávě se uvádí, že Jeff Hardy měl na nose zaschlou krev.

Když se ho policista zeptal, co se mu stalo, tak Jeff Hardy mu řekl, že měl potyčku se svou manželkou Beth. Policie pro server TMZ uvedla, že incident mezi Jeffem a jeho manželkou nevyšetřují, protože žádná strana nepodala oznámení.

Jeff Hardy nespolupracoval při výzvě policistů na dechovou zkoušku, takže byl zatčen a byla mu odebrána krev. Soud za jízdu po vlivem alkoholu ho čeká 7. listopadu / novembra.

WWE na jeho zatčení zveřejnila pouze toto krátké vyjádření:

„Jeff Hardy je zodpovědný za své osobní činy.”

Jde již o druhé zatčení Jeffa Hardyho v tomto roce. V červenci / júli byl zatčen, protože byl opilý na veřejnosti.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde