Hlavní tahák placené akce Hell in a Cell nedopadl podle očekávání fanoušků. I když se původně zdálo, že zápas skončil diskvalifikací, tak nakonec se ukázalo, že rozhodčí zápas zastavil.

Stalo se tak poté, co Seth Rollins použil kladivo na svého soupeře, který ležel pod hromadou zbraní.

Rozhodčí WWE Rod Zapata vysvětlil, proč Hell in Cell zápas zastavil:

„S nehybně ležícím Brayem Wyatem a Sethem Rollinsem, který dělal vše proto, aby vyhrál tento zápas ... jsem musel myslet na bezpečnost jeho soupeře, a udělal jsem to, co jsem považoval za nejlepší.”

Samozřejmě je to všechno součástí příběhu a rozhodčí udělal pouze to, co měl ve scénáři.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-10-10 17:35
Aha takže vlastne poukázal na to že Bray je stále len človek a tých 15 finisherov ho nezničilo lebo je monštrum ale pretože je človek a bolo to tak naplanované.. WAU :O?

Však tu sa ten scénar bije sám zo sebou prečo by mal rozhodca myslieť na bezpečnosť niečoho čoho sa všetci boja? a podla všetkého neni to ani človek?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde