Od minulého týdne se řeší situace mezi WWE a Saúdskou Arábií, která dluží WWE peníze za eventy, které v této zemi uskutečnila.

Jako první o tom informoval Brad Shepard, který nyní tvrdí, že Saúdská Arábie dokonce uvažuje o koncen desetileté dohody s WWE. Vztahy mezi WWE a Saúdskou Arábií mělo vyostřit to, že Vince McMahon odmítal odvysílat Crown Jewel v televizi kvůli dluhům, které Saúdská Arábie vůči WWE má.

Na druhou stranu ale Brad Shepard tvrdí, že Vince nechce, aby došlo k ukončení dohody se Saúdskou Arábií, protože by to znamenalo pro společnost velkou finanční ztrátu.

Hvězdám WWE by ale zřejmě příliš nevadilo, protože po situaci z minulého týdne se někteří z WWE už nechtějí do Saúdské Arábie vrátit. Mezi tyto hvězdy údajně patří Roman Reigns, Kofi Kingston, Andrade, Braun Strowman a Rey Mysterio.

Mají totiž obavy z možných komplikací v budoucnu, přičemž Ministerstvo zahraničí USA údajně informovalo WWE, že pokud by se v budoucnu opakovala situace z minulého pátku, nemá jak zasáhnout.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde