Wrestling Observer tvrdí, že WWE změnila původní plán pro včerejší zápas The Kabuki Warriors vs. Charlotte Flair & Natalya.

Zvítězit měly původně The Kabuki Warriors, ale nakonec WWE změnila plán a zvítězil tým Charlotte Flair & Natalya. Důvod této změny neznáme, ale spekuluje se, že WWE nechtěla, aby Natalya prohrála, protože kvůli vítězství v historicky prvním ženském zápase v Saúdské Arábii má v posledních dnech zvýšenou mediální pozornost.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-11-05 22:23
Cituji Nuckson:
Jestli za těmito rozhodnutími stojí opravdu Vince, tak to je na cvokhaus... mají konečně dominantní ženský tag-team a nechají ho porazit ubohou neschopnou a trapnou Natalyí. Ještě jí tap-outla Asuka, která se začala pomalu zvedat a nabírala momentum.

TLESKÁM!

Ty buď ticho tebe se tady někdo na nic neptal trápnou Natalyí
Odpovědět
 
 
Nuckson Nuckson -3
#1 2019-11-05 21:48
Jestli za těmito rozhodnutími stojí opravdu Vince, tak to je na cvokhaus... mají konečně dominantní ženský tag-team a nechají ho porazit ubohou neschopnou a trapnou Natalyí. Ještě jí tap-outla Asuka, která se začala pomalu zvedat a nabírala momentum.

TLESKÁM!
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde