Justin Leeper, bývalý writer, který navrhl, režíroval a napsal videohry v letech 2009, 2010 a 2011 informoval fanoušky o možné hrozbě týkající se budoucnosti série WWE 2K.

Za vším je neuvěřitelně zabugovaná hra WWE 2K20, která naštrbila vztahy mezi WWE a společností 2K. Ačkoliv vývojáři už vydali opravný patch, tak ve skutečnosti opravuje pouze minimum hlavních chyb a problémů.

Leeper tvrdí, že nevidí velký smysl ve snaze dalších záplat, protože hra je v tak špatném stavu, že se ji zřejmě nikdy nepodaří dostatečně opravit. Kromě toho je přesvědčen, že společnost 2K se chce distancovat od problémů s hrou WWE 2K20.

Celá situace vyústila až do toho, že tým pracující na hře opustilo již dvouciferné číslo lidí. Proto je přesvědčen, že WWE 2K21 je v dost vážném ohrožení.

Lidí pracujících na hře ubývá, a po fiasku s WWE 2K20 bude rozpočet pro WWE 2K21 ještě menší než letos, což může by problém, protože WWE 2K21 bude mít před sebou těžký úkol - obnovit důvěru fanoušků a hráčů v tuto značku.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde