John Cena přišel letos o svůj streak, když 15 let v řadě zápasil na WrestleManii, ale na letošní WrestleManii 35 neměl zápas.

Vypadá to tak, že rok 2019 bude pro Cenu znamenat ukončení i dalšího významného streaku. Od svého debutu na PPV v roce 2002 totiž John Cena měl každý rok minimálně jeden zápas na placené akci WWE.

Letos žádný zápas na WWE PPV shows zatím neměl a dnes se bude konat poslední placená akce WWE v tomto roce. Pokud se neobjeví jako velké překvapení (což je vysoce nepravděpodobné), tak přijde o tento svůj streak.

Aktuální žebříček hvězd WWE s největším počtem zápasů na placených akcích WWE:

01. Kane - 174 zápasů

02. The Undertaker - 171 zápasů

03. Triple H - 169 zápasů

04. Randy Orton - 161 zápasů

05. John Cena - 160 zápasů

06. The Big Show - 142 zápasů

07. Chris Jericho - 141 zápasů

08. Edge - 126 zápasů

09. Shawn Michaels - 116 zápasů

10. The Miz - 109 zápasů

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-12-15 17:49
Tak, aby se ukázal jen jako mediální hvězda nemá opravdu smysl a spíše by to vytočilo.. Ovšem ukázat se jako překvapení s tím, že by zasáhl do zápasu a měl určitý segment, by nakonec nemuselo být špatné.. ale pro to by zas musela být nějaká příprava a předehra a jelikož není vůbec zakomponován do žádných příběhů, tak to asi opravdu vypadá, že se stane, jak píší :D
Mě osobně to zas tolik nevadí a jak je vidět, už vůbec to nevadí Johnu Cenovi :D , která má nejspíše o zábavu postaráno a věnuje se "herectví" :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde