John Cena v nedávném rozhovoru naznačil, že by chtěl mít na WrestleManii 36 větší roli. To okamžitě vyvolalo spekulace o tom, že bude zápasit.

Server SPKD ale včera informoval, že podle informací ze zákulisí WWE nebude Johna Cena zápasit na WM 36, protože má filmové povinnosti.

Podobně jako v případě The Rocka si nemůže Cena dovolit riskovat zranění v ringu a ohrozit tak natáčení. Může se objevit na WM 36, ale zřejmě nepůjde o zápas, ale pouze nějaký segment.

Proto pokud se Cena vrátí do ringu WWE, tak to bude zřejmě až v druhé polovině tohoto roku, tvrdí server SPKD.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
WIMLER WIMLER +5
#1 2020-01-12 22:18
Iba návrat v podobe zápasu, dokáže splniť jeho požiadavku "velké roli". Ideálne zápas s niekým, kto je z jeho wrestlingovej generácie, napr. Randy Orton. Obidvaja majú za sebou kvalitnú rivalovú spoločnú históriu. Som toho názoru, že WM je aj práve o takýchto zápasoch. Nie len o zápasoch na "podporu" novej hviezdy. Nová hviezda nech sa vypracuje sama a nech sa hlavne nechá na divákoch, ktorí rozhodnú, kto je hviezda a kto nie. Doteraz som nevstrebal posledný zápas Kurta Anglea s Baronom Corbinom. Tak či onak, môžeme sa pomaly pripravovať na klasické WM presadzovanie Romana.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde