Erick Rowan již nějakou dobu chodí do ringu s něčím tajemným, přičemž jsme zatím stále neměli možnost zjistit, co se v kleci nachází.

Brad Shepard dnes ale informoval, že v současnosti má tvůrčí tým v plánu, že v kleci se nachází pavouk.

Samozřejmě do doby, než dojde k odhalení může kreativní tým své rozhodnutí změnit, ale v současnosti je plán, že v kleci je pavouk.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2020-02-15 11:51
Jak znám kreativní team WWE tak tam na 100% bude Hornswogglel
Odpovědět
 
 
#2 2020-02-15 09:56
Když sem se dival na Royal Rumble a zápas Fienda proti Danielu tak mě napadlo že by tam mohl nosit něco čeho by se fiend k smrti bál a mohl mu tak někdy zkazit zápas :D bylo by to neco jako v mumii kde se hlavní zaporak k smrti bál koček
Odpovědět
 
 
huta17 huta17 +8
#1 2020-02-14 19:15
ja si myslim ze je tam hovno :)
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde