WWE již brzy plánuje návrat fanoušků na své shows

WWE chce co nejdříve umožnit fanouškům návrat na své shows, přičemž údajně už má plán, který chce realizovat v dohledné době.

Teprve nedávno umožnila blízké rodině a přátelům hvězd WWE zúčastnit se natáčení shows. V nejbližších týdnech by ale chtěla umožnit návrat skutečným fanouškům.

Stát by se tak mělo v aréně RP Funding Center, která se nachází přibližně hodinu cesty od Orlanda, kde WWE aktuální natáčí všechny své shows. Její kapacita je 8000 míst.

Při natáčení se skutečnými fanoušky plánuje samozřejmě dodržovat sociální distanc a další hygienická opatření. Součástí budou i barikády s plexisklem. Server WNN informoval, že o tomto plánu už slyšely i některé hvězdy WWE.

Vince McMahon údajně chtěl návrat fanoušků na shows již příští týden, ale Wrestling Observer tvrdí, že tento plán byl posunut na 24. července (SmackDown) a 27. července (RAW).

Jde o překvapivé rozhodnutí vzhledem k tomu, že testování na COVID-19 ve WWE tento týden údajně odhalilo více než 30 nakažených, přičemž někteří z nakažených měli být právě rodinní příslušníci a přátelé, kteří se zúčastnili natáčení v roli diváků.

REKLAMA
 
 

Doporučujeme


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

To se máme na co těšit
littlejimmy uveřejnil komentář v Frakce RETRIBUTION čelí v zákulisí posměchu
sú fakt strašní, vďaka nim mám radšej dokonca hurt business ...
to je za volovina hned ho funknut do zapasu o titul ... konecna ... ak...
No možná to bude znít jako hloupost, ale proč nedělají wrestling venku...

Reklama

Který zápas na placené akci WWE Clash of Champions byl podle vás nejlepší?