Žena obviňující Matta Riddla ze sexuálního útoku zveřejnila další fotografii

Matt Riddle patří do skupiny wrestlerů, kteří byli na sociálních sítích obvinění ze sexuálních útoků. Žena jménem Candy Cartwright tvrdí, že Riddle ji měl sexuálně napadnou v dodávce, kde spolu s nimi byli další tři wrestleři, ale všichni spali. Riddle od ní měl požadovat sex, ale ona odmítla, což vedlo k tomu, že ji začal škrtit.

Aby se vyhnula pohlavnímu styku, tak se raději podvolila orálnímu sexu. Právní zástupce Riddla popřel všechna obvinění, a dokonce tvrdí, že už to trvá dva roky, kdy se tato žena snaží poškodit jméno jeho klienta. Minulý rok byl dokonce na soud podán návrh na zákaz přiblížení pro kyberstalking, ale k jeho realizaci nedošlo.

Candy Cartwright popřela tvrzení, že by Riddla pronásledovala a jako důkaz zveřejnila jejich společnou fotografii, která je údajně z 19. května / mája minulého roku. Někteří fanoušci ale zpochybňovali pravost této fotografie, jelikož nebylo vidět tvář Riddla.

Proto Candy zveřejnila další jejich společnou fotografii z téhož dne.

Další fanoušek našel na Twitteru Riddla fotografii z téhož dne, kde má to stejné oblečení, což by mohlo potvrzovat pravost fotografií a tvrzení, že pocházejí z 19. května minulého roku.

Riddle zatím nebyl ze strany WWE nijak potrestán, a podle WO společnost věděla o těchto obviněních ještě před podpisem kontraktu. To, že WWE nekoná může znamenat, že jí Riddle poskytl nějaké důkazy, kterého ho očišťují, nebo naopak neexistují důkazy, které by jednoznačně prokazovaly, že se tohoto skutku dopustil.

REKLAMA
 
 

Doporučujeme


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Vsadím se že kdyby tam byly naolejovaný chlapy v těsných trenkách tak ...
WIMLER uveřejnil komentář v SPOILER: Další útok RETRIBUTION
Iba mne príde táto FRAKCE trošku trápna? Rozbili dvere, WAU ...
Mirko uveřejnil komentář v „Pohřbívání” Aliho pokračuje
Výborne vince premarnil ďalší talent
Strašně rád uvidím Punka zpět, ale nechci ho zpět v době bez diváků, c...

Reklama

Líbí se vám nový koncept RAW Underground?