S největší pravděpodobností bude hlavním tahákem WrestleManie 34 zápas Brocka Lesnara a Romana Reignse o Universal titul.

Už jsme vás informovali, že někteří v WWE chtějí, aby Lesnar přišel o pozici TOP hvězdy společnosti a neporazitelného monstra, aby fanoušci nevnímali jeho případný odchod jako nějakou ztrátu.

V souvislosti s tím Bryan Alvarez včera uvedl, že pokud Lesnar do WM 34 nepodepíše nový kontrakt, je vysoká šance, že WWE změní plán a hlavním tahákem WM 34 nebude zápas Lesnara a Reignse, ale Mixed Tag Team Match - Kurt Angle & Ronda Rousey vs . Triple H & Stephanie McMahon.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
G4mirek G4mirek -5
#5 2018-03-11 14:44
Cituji A.R.M.:
Cituji SR:
Hrozná wm, nejvíc se těším asi na Intercontinental..

Taky to je asi jeden z pouhých 4 zápasů, které za něco stojí: AJ vs. Nakamura, Miz vs. Bálor vs. Rollins, Cena vs. Taker a Charlotte vs. Asuka, Asuka je sice hodně nudná, ale nikdo nemůže popřít její schopnosti v ringu.

Sorry ale Asuka je nudná to máš pravdu a až je dobrá v ringu jak chce tak její zápasy stojí za hovno, protože bez dobrýho příběhu je to vždy na piču.
I zápasy Alexy mě baví víc protože má mimiku a ten zápas vypadá mnohem líp a je zábavnější.
Odpovědět
 
 
A.R.M. A.R.M. -5
#4 2018-03-11 13:08
Cituji SR:
Hrozná wm, nejvíc se těším asi na Intercontinental..

Taky to je asi jeden z pouhých 4 zápasů, které za něco stojí: AJ vs. Nakamura, Miz vs. Bálor vs. Rollins, Cena vs. Taker a Charlotte vs. Asuka, Asuka je sice hodně nudná, ale nikdo nemůže popřít její schopnosti v ringu.
Odpovědět
 
 
A.R.M. A.R.M. +13
#3 2018-03-11 12:56
Ne díky to už radši at je main event Reigns vs. Lesnar. Tahle WM bude opět průšvih .
Odpovědět
 
 
SR SR +8
#2 2018-03-11 12:55
Hrozná wm, nejvíc se těším asi na Intercontinenta l..
Odpovědět
 
 
Chlpáč Chlpáč +24
#1 2018-03-11 12:32
A čo tak AJ/Nakamura??? Nevidím dôvod prečo by tento zápas nemal ukončovať šou a ak ich WWE nechá robiť svoju prácu tak to bude najlepší zápas na WM.

Lesnar vs. Reigns sme už v ME videli, a úprimne mixed tag s Rondou ako main event?? Nie...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde