Kevin Owens potvrdil, že to byl on, kdo šel za Vincem McMahonem kvůli nenošení roušek v PC

Včera jsme vás informovali, že Kevin Owens byl údajně tou hvězdou RAW, která šla přímo za Vincem McMahonem se znepokojením, že mnozí v Performance Centru nenosí roušky a nedodržují odstup.

WWE následně zavedla povinnost nosit roušky pro všechny v Performance Centru. Výjimkou budou mít pouze ti, kteří budou právě součástí natáčení televizního obsahu.

Nedodržování tohoto nařízení bude WWE trestat finančními pokutami. Za první porušení udělí pokutu 500 dolarů, za každé další porušení tohoto nařízení bude udělena pokut 1000 dolarů.

Kevin Owens v rozhovoru pro ESPN potvrdil, že to byl on, kdo poukázal ve WWE na tento problém. Zároveň dodal, že WWE ho nikdy nepostavila před dilema, že buď bude během pandemie pracovat nebo přijde o svou práci.

Když se po prvních pozitivních testech na COVID-19 ve WWE rozhodl zůstat doma s rodinou, tak to WWE plně respektovala. Když vyjádřil své znepokojení nad nedostatečnými opatřeními, okamžitě přistoupila k nápravě.

Po zavedení nových hygienických opatření ze strany WWE se Kevin Owens vrátil do show RAW.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat