WWE už připravuje „plán B” pro WrestleManii 37. Jak moc ovlivní pandemie tento velký event?

WWE musela kvůli propuknutí pandemie nového koronaviru změnit všechny své původní plány pro WrestleManii 36. Vypadá to tak, že plány se budou měnit i pro WrestleManii 37, ale otázkou zůstává, jak moc.

Koronavirus se ve Spojených státech stále šíří v rekordních počtech, a to negativně ovlivňuje i práce na dokončení stadionu SoFi v Inglewood v Kalifornii. Právě tam by se 28. března / marca 2021 měla konat WrestleMania 37.

Podle informací WrestleVotes má WWE v současnosti stále v plánu, že WrestleMania 37 se bude konat v Los Angeles, ale připravuje se i na plán B, že stadion SoFi nebude včas dokončen. Proto hledá náhradní místo, kde by se tento velký event mohl konat.

Server RSN ale přišel s odlišným tvrzením, podle kterého už WWE definitivně zrušila plán uskutečnit WM 37 v Los Angeles. Tento event údajně plánuje příští rok uskutečnit v Tampě, což bylo původní dějiště pro event WrestleMania 36, ​​který ale musel být kvůli pandemii přesunut do Performance Centra v Orlandu na Floridě.

O umístění WM 37 se tak objevují rozporuplné informace, ale je třeba dodat, že starosta Los Angeles Eric Garcetti v dubnu / apríli tohoto roku naznačil, že velká sportovní, kulturní a hudební vystoupení s účastí diváků nemusí být ve městě minimálně rok.

To by mohlo naznačovat, že WWE se opravdu bude muset přiklonit k tomu, že WrestleManii 37 přesune z Los Angeles někde jinde, například právě do Tampy, pokud to situace ohledně pandemie umožní.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat