Včera jsme vás informovali, že důvodem krátkého zápasu Undertakera a Johna Ceny jsou zdravotní problémy prvního jmenovaného.

Taker má velké problémy s pohybem, který mu způsobuje značné bolesti. Potřebuje operaci kyčelního kloubu, kterou ale stále odkládá, protože to bude znamenat definitivní konec jeho kariéry v ringu.

Je proto překvapující, že WWE oznámila jeho Casket zápas s Chrisem Jerichem na placené akci The Greatest Royal Rumble 27. dubna / apríla.

S největší pravděpodobností ale půjde také o krátký zápas, jako tomu bylo na WM 34. Původně měl být jeho soupeřem Rusev, což také naznačuje, že WWE měla od začátku v plánu krátký zápas.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Džanny Džanny +4
#2 2018-04-16 16:48
pozeral som si jeho debut zapas :)) kks ten mal ale silu !!!! ;) a este furt maa :) ja nechápem ako može v tomto veku dať chokeslam Braunovi ktorý má 170 kg :D Fakt respect... s pohyhom už má problémi..ale silu ešte má :)
Odpovědět
 
 
šťávis šťávis +10
#1 2018-04-16 16:06
tak to se dalo předpokládat. Undertaker je legenda a legendou zůstane, ale už má svůj věk nejlíp to bylo vidět na zápase s Reignsem tam vůbec nestíhal.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde