Batista v nedávném rozhovoru potvrdil, že skutečně byl kontaktován ze strany WWE s nabídkou být parťákem Rondy Rousey na WM 34.

Batista odpověděl, že do toho půjde, ale pouze pokud to povede k jeho singles zápasu s Triple Hem na WM 35. WWE byla tímto nápadem nadšená a souhlasila.

Plánem bylo, že Batista se během roku několikrát vrátí, aby se postupně budoval jeho feud s HHH. I když se zdálo, že WWE má zájem, tak z ničeho nic s ním přestala komunikovat.

Batista se o změně plánu dozvěděl až při sledování show RAW, kde WWE oznámila, že parťákem Rondy Rousey bude Kurt Angle, i když už tušil, že se něco děje, když s ním WWE a HHH přestali komunikovat.

Stále má zájem o návrat do WWE, zároveň ale dodal, že poslední příležitostí bude příští rok WM 35. Pak už vzhledem na svůj věk chce skončit.

Jak sám uvedl, nechce být uveden do Síně slávy WWE předtím, než bude mít ještě jeden poslední pořádný příběh v WWE. Podle jeho slov je ochoten vrátit se a spolupracovat, ale WWE z nějakého důvodu nemá zájem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#4 2018-05-03 08:03
Taky tohle nechápu . Batista by byl velkej tahák a určitě by oživil WWE. To oni pořád budou cpát Reginse (prý má být i na obalu WWE 2K19) . Batista mě překvapil i jako herec ,nejen v Strážcích Galaxie 1.2 ale i v novém Blade runner 2049 kde zahrál jednu z nejzajímavějšíc h postav celého filmu , čímž jeho popularita stoupla a o to by měl být větší zájem WWE o jeho přítomnost. Prostě té politice WWE nerozumím.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +2
#3 2018-04-29 16:45
A za tohle bych se jim vysral.. Měl by se do nich pustit jako to udělal Ryback
Odpovědět
 
 
A.R.M. A.R.M. +14
#2 2018-04-29 12:05
Batista vs. Styles, Batista vs. Joe, Batista vs. Strowman, Batista vs. Lashley, Batista vs. Lesnar, Batista vs. Angle, Batista vs. Reigns. WWE je naprostá banda trotlů jestli ho nechcou zpět
Odpovědět
 
 
#1 2018-04-29 11:31
To je banda debilů jeden z největších monster co kdy byli v WWE .... ikdyž nebyl tak protlačovaný jako Reings nebo Lesnar byl ve stejné pozici jako byl Cena ..... nechápu chování WWE a hlavně Huntera.....
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde