Kurt Angle: Brock Lesnar se chystal zabít Mr.Perfecta

Kurt Angle & Brock Lesnar

The Plane Ride From Hell je název pro incident z roku 2002, šlo o let WWE z Velké Británie do Spojených států a jak již jeho název napovídá, tak v letadle plném opilých hvězd WWE to bylo jedno velké peklo.

Co všechno se událo během tohoto letu jsme vás již informovali v jednom z našich článků (ZDE). Kurt Angle si ve svém podcastu zavzpomínal konkrétně na potyčku mezi Brockem Lesnarem a Mr.Perfectem.

Curt Hennig se pod vlivem alkoholu rozhodl, že vyzve nováčka Brocka Lesnara na zápas, protože se domníval, že je lepší amatérský wrestler, než on. Lesnar zpočátku neměl o fyzickou konfrontaci zájem, ale Henning nepřestával s provokací, a to se mu stalo nakonec osudným. Brock se do něj pustil s obrovskou vervou a Mr. Perfect neměl šanci, přičemž nechybělo mnoho a Lesnar s ním téměř udělal díru do letadla.

Pro Lesnara to bylo jednoznačné vítězství, přičemž pro Mr. Perfecta to mělo tu nejhorší možnou dohru, protože byl okamžitě propuštěn. Brock Lesnar nedostal žádný trest, protože vedení považovalo Lesnara za nevinného a celou situaci vyprovokoval Mr.Perfect.

Kurt Angle prozradil, že Curt Hennig házel do obličeje Brocka Lesnara různé předměty, aby ho vyprovokoval. I když se Brock zpočátku držel, tak Curt Hennig vždy věděl, jak se někomu dostat pod kůži a Brock nebyl výjimka.

Když se Brock Lesnar naštval, tak bylo opravdu zle a až pět mužů ho muselo držet a uklidňovat, aby Curta Henniga v letadle opravdu nezabil.

Zábavné na tom je, že Curt Hennig následně tvrdil, že v této potyčce nakopal Lesnarovi zadek.

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Bože, jen to ne, totální bullshit typ zápasu. Radši ať vymyslí něco kr...
Však ani sám Shane se nedokázal postavit ...
Jistě ona to má díky pár zápasu a během chvíle co se objeví hned má zá...
jan kubinec uveřejnil komentář v Známe datum vydání videohry AEW Fight Forever
konecne dobra sprava pre fanusikov AEW. ...
Z té holky je pořád děcko, asi po tom všem co prožila moc rozumu nepob...

Reklama

Líbí se vám nový Undisputed WWE Universal titul?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky