Často internetem kolují názory, že Vince McMahona nezajímá, co fanoušci chtějí a nepřizpůsobuje se jejich reakcím.

Zdá se ale, že to není úplně tak pravda. Wrestling Observer totiž včera prozradil, že ještě týden před WM 34 bylo v plánu, že Roman Reigns porazí Brocka Lesnara a získá Universal titul.

Vince v podstatě celý rok budoval příběh, kde Lesnar porážel své soupeře po jednom F5 a dominoval. Reigns měl po F5 na WM 34 jako jediný vykopnout a následně vyhrát zápas.

Došlo ale ke změně plánu, když Vince viděl, že fanoušci na Reignse stále bučí.

Rozhodl se tak titul ponechat v držení Brocka Lesnara a přišel s poměrně průhledným plánem, kdy Reigns dostal booking, který měl ve fanoušcích vyvolat pocit, že je ze strany vedení neprávem utlačován (segmenty, kde ho Lesnar zničil a prohry na WM nebo Greatest Royal Rumble ), čímž chtěl získat fanoušky na jeho stranu, ale opět neúspěšně.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Vinnie Vinnie 0
#4 2018-05-31 15:12
Neverim ani pol slova meltzerovi. Taktiez tvrdil ze Corbin ma mat push a Drew byt v midcarde. Pritom podla mna dolpha dali k drewovi aby sa drew lepsie naucil WWE styl... Ale co asi WWE zasa zmenila plan na poslednu chvilu :)
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky -3
#3 2018-05-30 19:47
Mít heelturn připojením k autoritě s prohlášením k Deanovi, že má plné zuby od všech lidí, což Dean by nachápal, ale třeba by brzy měl taky heelturn. Roman by mohl mít zápas s Goldbergem, že ho úplně pošle do důchodu. Poté krátká pauza, že bude úplně jiný, theme, oblečení, všechno. Byl by tweener, že heel i face, že by zničil a zápasil s každým heel a face, ale většinou diskvalifikací bez ohledu a následně samoan dynasty, že všichni ze samoan byly heel a Roman lídr.
Odpovědět
 
 
#2 2018-05-30 17:55
jasně, že i Vince občas:D musí respektovat nálady publika(hlavně pokud jde o tak silné nálady), ale stejně bych tohle až tak neřešil - řekl bych, že i přes všechny obtíže, které WWE má se situací Romana, tak jim to vyhovuje ... Roman je jeden z nejprodávanější ch a 100% je (z těch "nových") nejdiskutovaněj ší (at už v dobrém, či zlém) wrestler, co WWE nyní má ... ale fans to dělají dobře - jen ať nepolevují ...
Odpovědět
 
 
Miki Miki +12
#1 2018-05-30 16:26
Pardon, ale buď je Vince už starý natolik, že mu to nemyslím a nebo je to abnormální debil...doufám, že to je ta první možnost, Už aby Triple H převzal vedení...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde