Ronda Rousey debutovala v ringu WWE na WrestleManii 34, kde spolu s Kurtem Anglem čelila týmu Triple H & Stephanie McMahon.

V rozhovoru pro Sports Illustrated prozradila, že před jejím zápasem jí Vince McMahon řekl, aby se usmívala a dala najevo své skutečné pocity.

„Vince chtěl, abych tam šla s úsměvem a užívala si to, protože podle něj, když se usmívám, celý svět mě chce obejmout.”

Ronda také přiznala, že je pro ni náročné zachovat vážnost a tvářit se drsně, protože ve skutečnosti se chce smát a usmívat.

Pokud jde o její nejpamátnější moment z WrestleManie 34, tak v tom má Ronda jasno:

„Bylo to hned poté, co jsem vyhrála. Snažila jsem se najít mého manžela a naše dva syny. Sdílet tento moment s mojí rodinou je jeden z mých nejpamátnějších okamžiků.” uvedla Ronda Rousey, která již příští neděli bude na SummerSlamu bojovat o RAW Women's titul.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2018-08-09 11:12
S tím musím výjimečně souhlasit smi12 smi12 smi5
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde