Včera jsme vás informovali o spekulacích, že příběh o odchodu Kevina Owense z WWE povede k jeho návratu s Paulem Heymanem.

Myšlenka je údajně taková, že Kevin Owens nebude po svém návratu vůbec mluvit a proto bude po jeho boku Paul Heyman.

Objevily se ale i jiné dohady a fámy o tom, co má WWE v plánu. Server WINC totiž včera naznačil, že celý tento příběh má sloužit k tomu, že WWE přesune Kevina Owense z rosteru RAW do SmackDownu Live.

Zda je vůbec některá z těchto spekulaci pravdivá ukáže až čas.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Polák Polák +3
#5 2018-08-29 17:54
Cituji slackwwe:
Tak sem zvědav jak to udělaj protože přiběh byl takovej že Ko a Sami prohraly zapas na WM a museli opustit SD


Jenže to v té době tam byl GM Daniel Bryan a byl tam i Shane.
Odpovědět
 
 
#4 2018-08-29 15:13
Tak sem zvědav jak to udělaj protože přiběh byl takovej že Ko a Sami prohraly zapas na WM a museli opustit SD
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky -10
#3 2018-08-29 14:51
Když byl Jinder šampionem v SD, tak mohl jeho nástupcem být Big E, pak Bo Dallas, že jeho mohli vybudovat jako top heel, pak Sami, pak KO a pak Joe atd. Už jsem tu nedávno psal, že na místě v zákulisí bych přesvědčil HHH, nejhůře Vince, aby se budovaly nové talenty tím, že by se mělo zaměřit a dát šance mladým. Samozřejmě u HHH by nebylo nic zlého, protože on je frustrovaný, že Vince pohřbívá nové talenty. První by se mělo začít v SD, když máme draft.
Odpovědět
 
 
Brazzers Brazzers +13
#2 2018-08-29 14:42
Cituji Mates960:
Owens vs Joe ?

To by musel ko prísť ako face ... A v smackdowne je dostatok heelov mizz Joe nakamura orton takže skôr ten Paul heymam
Odpovědět
 
 
#1 2018-08-29 14:31
Owens vs Joe ?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde