Poté, co Kevin Owens v pondělní show RAW oznámil, že odchází z WWE se okamžitě začalo spekulovat, co má WWE v plánu.

Jde totiž o součást příběhu, jelikož KO nedávno podepsal s WWE nový 5letý kontrakt. Zdá se, že zatím se nejvíce vynořují informace o jeho spojení s Paulem Heymanem.

Owens se vrátí, ale nebude mluvit, bude pouze zápasit a mluvit za něj bude Paul Heyman. Kromě toho server RSN uvedl, že Owens by se měl vrátit v mnohem lepší fyzické kondici.

Nějakou dobu bude mimo a tento čas má údajně využít k tomu, aby zhubl, případně se trochu vyrýsoval. Až čas ale ukáže, zda se tyto fámy naplní, nebo bude všechno jinak.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#5 2018-08-30 17:20
zní to sice hezky (teda až na to, že z něho budou dělat druhého Lesnara s Paulem - to jim nikdo moc žrát nebude, i kdyby Owens se nabušil a snažil jak chtěl), ale zatím jsme tedy na úplném začátku, a kdoví jestli vůbec tohle WWE s Owensem plánuje je ve hvězdách ...
Odpovědět
 
 
Misho-182 Misho-182 +10
#4 2018-08-30 13:08
Ja by som to skôr skúsil s faceturnom Owensa... On môže byť fakt obľúbený, ak by mu to bolo dopriaté... V pohode si viem predstaviť aj babyface team Owens+Zayn, ktorý bude dominovať tag divízii v RAW... Ide mi skôr o také dlhodobejšie využitie Owensa, lebo tento plán s Heymanom je (priznávam) zaujímavý, ale krátkodobý... Dajme tomu, že sa vráti o pár mesiacov ako heel... Na úvod klasika - zopár jobberov a potom nejaký väčší zápas... Do pol roka však príde na konfrontáciu Owens vs Reigns alebo Owens vs Strawman a Kevin bude tam, kde je teraz... Co bol večný problém top heelov za éry Cenu a teraz je to isté za Reignsa... Heelov budujú pol roka - rok len na to, aby potom nakŕmili na jednej dvoch PPVs top hviezdu spoločnosti.
Odpovědět
 
 
Ofmann Ofmann +22
#3 2018-08-30 12:38
Áno, Kevin owens má nadbytočné kilá. Ale musíte uznať, že to čo robí v ringu so svojou postavou, nedokázal ani "high flyer" Sincara(Mistico ). Zápas s rollinsom v rawe len ukázal, že mu absolutne tie kila nevadia.

Každopádne, verím že ak tie kilá stratí, bude iba lepší :)
Odpovědět
 
 
wiper wiper +12
#2 2018-08-30 11:39
Myslite ze se vrati do Survivor Series?
Odpovědět
 
 
Mates960 Mates960 +26
#1 2018-08-30 10:56
Owens bez pupku není Owens !! :D Ale tak zase to bude dobrý pro něj, aspoň dostane push.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde