Po pondělní show RAW se začaly objevovat spekulace, že Kevin Owens se vrátí do WWE jako nový klient Paula Heymana.

Zdá se, že tento scénář nebude to, co má WWE v plánu s příběhem o odchodu Kevina Owense z WWE. Wrestling Observer totiž tvrdí, že v plánu není vůbec spojení Owense a Heymana.

„Příběh o tom, že Heyman se vrátí jako manažer Owense nemá žádnou validitu.” uvedla Dave Meltzer.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2018-08-30 20:23
„Příběh o tom, že Heyman se vrátí jako manažer Owense nemá žádnou validitu.”
upřimě doufám, že ke spojení Heymana a Owense nedojde (nemá to totiž absolutně smysl) ... ale plán, že nabuší a změní gimmick asi na nějakého opravdu rváče není špatná ... bylo by to snad i oživení ... stejně s tím jeho gimmickem se už absolutně nevyvíjí ... a kdo stál, stojí opodál ...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde