Kevin Owens měl na SummerSlamu zápas s Braunem Strowmanem, který ale trval pouze jednu minutu a 50 sekund.

Owens si v zápase ani neškrtl a Strowman totální destrukcí svého soupeře zničil. KO v rozhovoru pro CBS Sports otevřeně přiznal, že celý tento feud nepovažuje za něco, na co by ve své kariéře rád vzpomínal.

„Upřímně, nebylo to moc zábavné, ale je to práce jako každá jiná, není to vždy zábava. V mé kariéře jsem zažil vzestupy i pády a toto je jeden z těch pádů.”

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2018-08-31 16:32
Cituji Mates960:
Se mu nedivím, Braun ho shodil z 6 metrovýho žebříku, z 6 metrový klece, z podia když byl v kadibudce, ten chokeslam na tu železnou podlahu taky asi nebyl nic příjemnýho a celkově mi přijde že toho dostal hrozně moc za docela krátkou dobu. Když je ted pryč tak si snad odpočine.

xxxx
Odpočine a mohl by na díl a pak by mohl vrátit se s něčím velkým a víc třeba i cvičit bylo by to zajímavé.
Odpovědět
 
 
#2 2018-08-31 16:31
Už se mi to nelíbí jak s něm WWE zachází, klidně mohl být delší zápas mezi něm a Braunem ale co čekat od WWE chápu momentum Brauna ale myslím že by delší zápas mohl být lepší pro oba.
Odpovědět
 
 
Mates960 Mates960 +30
#1 2018-08-31 14:01
Se mu nedivím, Braun ho shodil z 6 metrovýho žebříku, z 6 metrový klece, z podia když byl v kadibudce, ten chokeslam na tu železnou podlahu taky asi nebyl nic příjemnýho a celkově mi přijde že toho dostal hrozně moc za docela krátkou dobu. Když je ted pryč tak si snad odpočine.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde