Po pondělní show RAW se začalo spekulovat o návratu Shawna Michaelse do ringu, přičemž Dave Meltzer potvrdil, že jde skutečně o plán, který by WWE chtěla zrealizovat.

Zatím ale nikdo přesně neví, kdy se HBK opět vrátí do ringu jako wrestler a kdo bude jeho soupeřem (i když se předpokládá, že to bude Undertaker).

Server RSN včera dokonce prozradil, že WWE by se chtěla s Michaelsem dohodnout, že pokud se vrátí, tak to nebude jen na jeden zápas.

WWE by údajně chtěla, aby měl HBK alespoň 4 až 5 zápasů se soupeři jako Undertaker, AJ Styles, Kevin Owens a Johnny Gargano. Až čas ukáže, kolik zápasů nakonec HBK bude mít, ale PWInsider potvrdil, že je opravdu v dobré formě, protože jako trenér v WWE PC je pravidelně v ringu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2018-09-09 08:43
Shawn Michaels vs. Daniel Bryan
Odpovědět
 
 
Mercin Mercin +3
#2 2018-09-08 17:47
Kvůli příběhu by měli vymyslet něco jakože Undertaker dá Shawnovi souhlas, aby mohl do ringu, aby se nezapomnělo na jejich zápas na WM
Odpovědět
 
 
#1 2018-09-08 11:28
YES YES YES YES !!!! Najlepsi wrestler v ringu v historii......T esim sa ako kazdy jeho fanusik
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.