Po pondělní show RAW se začalo spekulovat o návratu Shawna Michaelse do ringu, přičemž Dave Meltzer potvrdil, že jde skutečně o plán, který by WWE chtěla zrealizovat.

Zatím ale nikdo přesně neví, kdy se HBK opět vrátí do ringu jako wrestler a kdo bude jeho soupeřem (i když se předpokládá, že to bude Undertaker).

Server RSN včera dokonce prozradil, že WWE by se chtěla s Michaelsem dohodnout, že pokud se vrátí, tak to nebude jen na jeden zápas.

WWE by údajně chtěla, aby měl HBK alespoň 4 až 5 zápasů se soupeři jako Undertaker, AJ Styles, Kevin Owens a Johnny Gargano. Až čas ukáže, kolik zápasů nakonec HBK bude mít, ale PWInsider potvrdil, že je opravdu v dobré formě, protože jako trenér v WWE PC je pravidelně v ringu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2018-09-09 08:43
Shawn Michaels vs. Daniel Bryan
Odpovědět
 
 
Mercin Mercin +3
#2 2018-09-08 17:47
Kvůli příběhu by měli vymyslet něco jakože Undertaker dá Shawnovi souhlas, aby mohl do ringu, aby se nezapomnělo na jejich zápas na WM
Odpovědět
 
 
#1 2018-09-08 11:28
YES YES YES YES !!!! Najlepsi wrestler v ringu v historii......T esim sa ako kazdy jeho fanusik
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde