WWE oficiálně potvrdila další zápas pro Saturday Night's Main Event. Na speciální show, která se uskuteční 18. července v Madison Square Garden, se proti sobě postaví bývalé parťačky Bayley a Lyra Valkyria.
K potvrzení došlo během pondělní show RAW, kde se obě wrestlerky setkaly tváří v tvář. Bayley se pokusila urovnat jejich spory, Valkyria ji však obvinila, že ji více než rok brzdila a nikdy jí nedovolila naplno rozvinout svůj potenciál.
Když Bayley oznámila, že jejich vzájemný zápas je oficiálně potvrzen pro Madison Square Garden, Valkyria na ni okamžitě zaútočila. Přestože Bayley měla zpočátku navrch, Valkyria situaci otočila a zakončila segment tím, že svou bývalou partnerku nechala ležet v ringu.
Jejich rivalita odstartovala po RAW v Londýně 22. června, kdy Bayley a Valkyria neuspěly v boji o WWE Women's Tag Teamové tituly. Po prohře Valkyria svou partnerku zradila a brutálně ji napadla, čímž definitivně potvrdila svůj heelturn.
Saturday Night's Main Event nabídne také hlavní zápas, ve kterém se CM Punk a Cody Rhodes utkají s dvojicí Gunther a Sami Zayn. Na kartě je rovněž obhajoba ženských tag týmových titulů, souboj JD McDonagha s Danhausenem a vystoupení Romana Reignse po boku hvězdy NBA Jalena Brunsona.



















