Pravidla webu

Nasledující pravidla se týkají celého webu WrestlingWeb.cz a nikoliv jen sekce „DISKUZE”.

Poslední aktualizace pravidel: 21.09.2016

1. ! Je přísně zakázáno útočit na náboženské přesvědčení, sexuální orientaci a rasu jiných návštěvníků.


2. ! Je přísně zakázáno psát hrubé vulgarizmy. Takové příspěvky jsou okamžitě smazané a návštěvník, který tento příspěvok psal bude zablokován. Smazané nebudou jen ty příspěvky, ve kterých vulgární slova budou v dostatečné míře autorem cenzurovaná.


3. ! Je přísně zakázáno šírit jakýmkoliv způsobem pornografii.


4. ! Je přísně zakázáno dávat odkazy na jiné weby, či už zahraniční nebo vlastní web návštěvníka, nebo naznačovat adresy, kde sa nachází konkurenční tovar atd.. Je povoleno dávat odkazy jen na: youtube.com , dailymotion.com a další stream servery.

Avatar nebo podpis uživatele nesmí žádným způsobem progagovať jakýkoliv web, blog, forum atd.. či dokonce systémy pro placené kliky.


5. Přes WrestlingWeb.cz je zakázáno jakýmkoli způsobem šířit odkazy na jiné stránky (příspěvky návštěvníků typu: "odkaz na stránku zašlu zájemcům na email" atd..


6. Je zakázáno vkládat příspěvky inzerentního typu.


7. ! Je přísně zakázáno jakkoli urážet jiné návštěvníky webu.


8. Je přísně zakázáno kopírování jakéhokoliv obsahu webu bez povolení vlastníka.


9. Příspěvky, které mohou být označené jako spam budou vymazány. (Patří sem: příspěvek obsahující například jen smailíky, příspěvek obsahujíci jen pár písmen, které ani nemají obsah, příspevok s absolutně nesmyslným obsahem.)


11. Je zakázáno vkládat do příspěvků nadrozměrné obrázky nebo velký počet obrázků.


12. Je zakázáno do příspěvků vkládat spoilery a jiné informace, které by prozrazovaly výsledky ješte neodvysílaných shows.


13. Neznalost pravidel neomlouvá!!!!

! - Porušení pravidla označeného tímto znakem se trestá okamžitým zablokováním návštěvníka bez upozornění.

Po porušení neoznačených pravidel, bude návštěvník nejdříve upozorněn, že porušil pravidla, nebude však zablokován. K tomu dojde jakmile se tento přestupek ješte jednou zopakuje.

WrestlingWeb.cz má právo kdykoliv a bez jakéhokoliv upozornění pravidla změnit.


TAGY
REKLAMA
 
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde