SASHA BANKS
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Mercedes Kaestner-Varnado     Mercedes KV
      Miss Mercedes
      Sasha Banks
   VÝŠKA:    VÁHA:
    165 cm     52 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    26.01.1992     08.08.2010
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    4x WWE Raw Women's Championship     Match of the Year Award (2015)
    1x NXT Women's Championship  
    1x WWE Womens's Tag Team Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Bankrupt    
    Bank Statement  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Někdo se narodí jako boss. Jiní musí pro tento post dřít. Sasha Banks to má v krvi, i když to dříve nevěděla.

Jakožto nezávislá zápasnice z Bostonu se Sasha protloukala mnoha promo akcemi a společnostmi, než se dostala ke dveřím WWE NXT. Nakonec v sobě tato klidná a nenápadná dívka našla vůdce a rozhodla se to dokázat. Od té doby Sasha neztrácela ani vteřinu aby dokazovala svoji převahu v ženské divizi v NXT.

Jako jedna z „Four Horsewomen“ se Banks zapojila do „Divas revoluce“, čímž se katapultovala do hlavního rosteru jako členka Team B.A.D. spolu s Naomi a Taminou. Porážkami jmen jako Nikki Bella, Charlotte či Becky Lynch si Sasha vysloužila ovace a skandování „We want Sasha“ bylo slyšet opravdu často. Sasha se za pár let své mladé kariéry zapsala do historie hned několikrát – účinkovala v prvním ženském Ironam nebo Hell in a Cell zápase. V životopise nechybí ani vítězství NXT a WWE Women’s Championship titulu.

The Boss bude v nadvládě rozhodně pokračovat.

TAGY
Více z této kategorie: « Paige Kayla Braxton »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde