DEAN AMBROSE
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Jonathan "Jon" Good     Dean Ambrose
      Jon Moxley
      Jonathan Moxley
      Moxley Moxx
   VÝŠKA:    VÁHA:
    193 cm     102 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    07.12.1985     2004
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x WWE World (Heavyweight) Championship     Money in the Bank (2016)
    3x WWE Intercontinental Championship     The Miz Participation Award
    1x WWE United States Championship     Slammy Award:
    2x RAW Tag Team Championship       Breakout Star of the Year (2013, 2014)
        Faction of the Year (2013, 2014)
        Trending Now (Hashtag) of the Year (2013)
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Dirty Deeds    
    Midnight Special  
    Knee Trembler  
    Regal Stretch  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Dean Ambrose je nebezpečný člověk.

Obdivuhodné kariéře v WWE předcházelo působení na nezávislé scéně, kde se Ambrose odlišoval tím, že dokázal absorbovat i způsobovat velké množství bolesti. Ambrose totiž zápasil ve velmi extrémních podmínkách, kde krev a intenzivní bolest byly na denním pořádku. Vždy se řídil heslem: Nikdo není v bezpečí.

V PG éře WWE tyto souboje možné sice nejsou, ale Ambrose působí i tak brutálně už od jeho debutu jako člen Shieldu. Krátce poté se stal United States Championem a posunul se na vrchol jako jeden z „mužů v černém“. Nebojácný Ambrose se utkal s velikány jako John Cena, AJ Styles, Seth Rollins či Bray Wyatt, při čemž působil jako vzteklé zvíře. Tato jeho nepředvídatelná výbušná povaha mu dopomohla k získání Money in the Bank kufříku a následnému držení WWE World Heavyweight titulu.

Šílené, že? WWE Universe ale šílené věci často milují. Výbušný The Lunatic Fringe nyní kraluje v modré show, kde ukazuje stále více šíleností.

TAGY
Více z této kategorie: « Booker T Maryse »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.