DEAN AMBROSE
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Jonathan "Jon" Good     Dean Ambrose
      Jon Moxley
      Jonathan Moxley
      Moxley Moxx
   VÝŠKA:    VÁHA:
    193 cm     102 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    07.12.1985     2004
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x WWE World (Heavyweight) Championship     Money in the Bank (2016)
    3x WWE Intercontinental Championship     The Miz Participation Award
    1x WWE United States Championship     Slammy Award:
    2x RAW Tag Team Championship       Breakout Star of the Year (2013, 2014)
        Faction of the Year (2013, 2014)
        Trending Now (Hashtag) of the Year (2013)
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Dirty Deeds    
    Midnight Special  
    Knee Trembler  
    Regal Stretch  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Dean Ambrose je nebezpečný člověk.

Obdivuhodné kariéře v WWE předcházelo působení na nezávislé scéně, kde se Ambrose odlišoval tím, že dokázal absorbovat i způsobovat velké množství bolesti. Ambrose totiž zápasil ve velmi extrémních podmínkách, kde krev a intenzivní bolest byly na denním pořádku. Vždy se řídil heslem: Nikdo není v bezpečí.

V PG éře WWE tyto souboje možné sice nejsou, ale Ambrose působí i tak brutálně už od jeho debutu jako člen Shieldu. Krátce poté se stal United States Championem a posunul se na vrchol jako jeden z „mužů v černém“. Nebojácný Ambrose se utkal s velikány jako John Cena, AJ Styles, Seth Rollins či Bray Wyatt, při čemž působil jako vzteklé zvíře. Tato jeho nepředvídatelná výbušná povaha mu dopomohla k získání Money in the Bank kufříku a následnému držení WWE World Heavyweight titulu.

Šílené, že? WWE Universe ale šílené věci často milují. Výbušný The Lunatic Fringe nyní kraluje v modré show, kde ukazuje stále více šíleností.

TAGY
Více z této kategorie: « Booker T Maryse »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde