MATT HARDY
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Matthew Moore "Matt" Hardy     Broken Matt
      High Voltage
      Ishan Hardy
      Matt Hardy
      Rahway Reaper
      Surge
      Wildo Jynx
      Wolverine
   VÝŠKA:    VÁHA:
    188 cm     107 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    23.09.1974     1992
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x ECW Championship     Bragging Rights Trophy (2009)
    1x WWF Hardcore Championship     Terri Invitational Tournament
    1x WWF European Championship     André the Giant Memorial Trophy (2018)
    1x WWE Cruiserweight Championship  
    1x WWE United States Championship  
    3x WWE (Raw) Tag Team Championship  
    1x WCW Tag Team Championship  
    1x WWF/World Tag Team Championship  
    1x SmackDown Tag Team Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Twist of Fate    
    Ice Pick (TNA) / White Light Experience  
TAGY
Více z této kategorie: « Tamina Ali »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde