CESARO
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Claudio Castagnoli     Antonio Cesaro
      Cesaro
      Claudio Castagnoli
      Double C
      Tenshi Takami
      Very Mysterious Ice
      Cream
   VÝŠKA:    VÁHA:
    196 cm     105 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    27.12.1980     24.12.2000
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x WWE United States Championship     André the Giant Memorial Trophy (2014)
    5x RAW Tag Team Championship     Slammy Award for Best John Cena U.S. Open Challenge (2015)
    1x SmackDown Tag Team Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Crossface    
    Neutralizer  
    Ricola Bomb  
    Sharpshooter  
    Very European Uppercut  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Pokud slyšíte sirény, zpozorněte – přichází Cesaro.

Někdejší evropský hráč rugby, který byl vyloučen z týmu kvůli nadměrné agresivitě, uplatnil tuto vlastnost v ringu po celém světě, kde mu výrazně pomohla znalost 5 světových jazyků. Po přesunutí do Ameriky se stal Cesaro cenným týmovým partnerem i obávaným soupeřem.

Téměř hned po jeho debutu v roce 2012 získal Cesaro titul Unites States Championship a poté se stal členem dua The Real Americans spolu s Jackem Swaggerem. Cesaro se zapsal do historie výhrou prvního Andre the Giant Battle Royal zápasu na WrestleManii 30. Po rozdělení dua se Cesaro utkal s velikány jako John Cena, které dohnal až k jejich limitům, a po spojení se s Tysonem Kiddem získal Tag Team titul po méně než 3 měsících od jejich prvního zápasu.

Tento švýcarský Superman předvádí jedny z nejlepších zápasů už několik let a my jej můžeme jen sledovat a být v údivu.

TAGY
Více z této kategorie: « Samoa Joe Luke Gallows »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde